Zakochani Tak lub Nie - Znaczenie i Odwrócone Znaczenie

znaczenie kart tarota

Kastner

Kiedy czytamy tarota, jednym z najbardziej popularnych znaków jest Zakochani Tak lub Nie. Jest to znak, który może wskazywać na wiele różnych rzeczy, w zależności od tego, jak jest odczytywany. Przyjrzyjmy się bliżej jego znaczeniu i odwróconemu znaczeniu.

Tak lub Nie

Zakochani Tak lub Nie jest znakiem, który wskazuje na to, że jesteśmy w stanie wybrać jedną z dwóch opcji. Może to być wybór między dwoma osobami, dwoma sytuacjami lub dwoma wyborami. Oznacza to, że musimy wybrać jedną z dwóch opcji, aby móc iść naprzód.

Zakochani Odwrócone Znaczenie

Kiedy Zakochani Tak lub Nie jest odwrócone, oznacza to, że nie mamy wyboru. Oznacza to, że jesteśmy zmuszeni do wybrania jednej z dwóch opcji, nawet jeśli nie chcemy. Oznacza to również, że nie możemy uniknąć tego wyboru, ponieważ jest on nieunikniony.

Zakochani Znaczenie

Kiedy Zakochani Tak lub Nie jest w pozycji do góry nogami, oznacza to, że mamy wybór. Oznacza to, że możemy wybrać jedną z dwóch opcji, jeśli chcemy. Oznacza to również, że mamy wybór, jeśli chodzi o to, jak postępujemy.

Podsumowanie

Zakochani Tak lub Nie to jeden z najbardziej popularnych tarotowych znaków. Oznacza on, że mamy wybór między dwoma opcjami. Kiedy jest odwrócony, oznacza to, że nie mamy wyboru i musimy wybrać jedną z dwóch opcji. Kiedy jest w pozycji do góry nogami, oznacza to, że mamy wybór i możemy wybrać jedną z dwóch opcji, jeśli chcemy.

Źródła

Biddy Tarot: Lovers Reversed
Tarot.com: Lovers